Skip to main content

Locaties van Swiss Allure

Bij Swiss Allure zijn we toegewijd om jou de best mogelijke service te bieden, waar je ook bent in Nederland. Met meerdere vestigingen verspreid over het land, is Swiss Allure altijd dichtbij.

Winkelcentrum Woensel 354, 5625 AG Eindhoven
085 – 080 6196
eindhoven@swissallure.nl

Willem II Singel 30, 6041 HT Roermond
085 – 401 2291
roermond@swissallure.nl

Boompjes 667, 3011 XZ Rotterdam
085 – 080 5629
www.senseofallure.nl

Rosmolenstraat 34, 6131 HZ Sittard
085 – 401 3886
sittard@swissallure.nl

Nimrodstraat 7, 5042 WX Tilburg
013 – 785 2907
tilburg@swissallure.nl

Mgr. Boermansstraat 1 A, 5911 BA Venlo
085 – 130 9282
venlo@swissallure.nl

Starrenburglaan 11 a, 2251 AG Voorschoten
085 – 109 1171
voorschoten@swissallure.nl